Split klimatizace NEBULA

Klimatizace do bytu i kanceláře » Split klimatizace NEBULA

Nástěnný single split klimatizace. Vnitřní jednotka je vybavena funkcí Nano-Aqua pro zpětné vlhčení vzduchu, možností připojení Wi-fi adaptéru pro ovládání přes internet. Nástěnná jednotka je vybavena skrytým LED displayem a je provedena ve velmi luxusním designu.

 

nebulaSuper tichý provoz

Technologie super tichého provozu, která je úzce spjata s ovládáním provozní frekvence kompresoru, otáčkami ventilátoru a samotnou konstrukcí vnitřní jednotky zajišťuje hladinu akustického tlaku v 1 metru 22dB(A). (9K Btu/h)

Nano-Aqua

Unikátní technologie Haier Aqua ionizuje vodní molekuly na H+ a O2- o velikosti nano částic. Díky této technologii nedochází k nadměrnému vysušování Vaší pokožky a sliznic. Stejně tak čistí vzduch od Bakterií a pod.

3D proud vzduchu

Jedná se o funkci distribuce vzduchu do každého rohu místnostiza pomoci vertikálních a horizontálních lamel.

Daleký dosah proudu vzduchu

Vnitřní jednotky jsou navrženy s novou konstrukcí a optimalizovaným motorem s oběžným kolem ventilátoru. Díky tomu jsou jednotky vhodné do rozlehlých místností, jelikož disponují dosahem proudu s odpovídající rychlostí proudění až 12 metrů (18K) a 20 metrů (24K).

Řídící technologie A-PAM Inverter

A-PAM Inverter je zdokonalená řídící technologie na principu 180° sinusové křivky. Je vybavena přídavným řízením momentu pro snížení vybrací kompresoru při nízkých frekvencích a zajišťuje velmi nízkou spotřebu energie.